İldem İkinci El Eşya

İldem İkinci El Eşya Alım ve Satım

Kayseri de faaliyet gösteren firmamız İldem ikinci el eşya olarak ikinci el tüm mobilya ve elektrikli eşya alım satım faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Erdoğan ikinci el eşya olarak kullanılmayan ancak çalışır durumda olan temiz tüm cihaz ve mobilyalarınızı değerlendirerek kazanç sağlamanızı amaçlıyor. Aynı zamanda uygun bütçeli eşya almak isteyen müşterilerimize satışı konusunda yardımcı olmaktayız.

İkinci El Eşya Alım Satım Faaliyetleri

Erdoğan ikinci el eşya olarak faaliyet gösteren şirketimiz İldem ikinci el eşya konusunda müşterilerimizden yaptığımız eşya alımları sonucunda tüm elektrikli cihaz kontrolleri tarafımızdan sağlanarak yeni sahiplerine uygun bütçe ile satış faaliyetlerinde bulunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm mobilya, elektrikli cihaz, ofis mobilyası gibi eşyaların kolayca alım satımı tarafımızca gerçekleşmektedir.

İkinci el eşya firması olarak Kayseri, Talas ve Hacılar bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Bu anlamda tüm alım veya satım yapmak isteyen müşterilerimizin https://www.erdoganikincielesya.com/ web adresini ziyaret ederek bilgi alması ve bize ulaşarak iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

İkinci El Eşya Alım Prosedürümüz Nasıl İşlemektedir?

Piyasadaki diğer ikinci el firmalarından farklı olarak Erdoğan ikinci el eşya alanında eşyalarının sadece fotoğraflarını bize göndermeniz halinde değerlendirmeye alınarak evinize kadar gelip nakit ücreti karşılığında eşyalarınızı biz satın almaktayız.

İkinci el piyasasında eşyalarınızın tam değerinde ödemeler sağlamaktayız. Bu anlamda ikinci el eşyalarınızı satmadan önce bizimle iletişime geçerek değerlendirme talep etmenizi rica etmekteyiz. Böylece eşyalarınız tam olması gereken değerde fiyatlandırma yaptığımızı fark edeceksiniz.