Talas İkinci El Eşya

Talas İkinci El Eşya Alım ve Satım

İkinci el eşya ise adından belli olduğu gibi kullanılmış olan eşyalara verilen addır. Bu durum özellikle son yıllarda oldukça yaygın bir hal almaktadır. Bu iki kavram arasındaki en büyük fark yukarıda verilen tanımlardan da anlaşılacağı gibi spot eşyaların sıfır eşya olmaları, ikinci el eşyaların ise adından belli olduğu gibi kullanılmış eşya olmalarıdır. Fakat eğer bu ürün kullanılmış ise, sadece ikinci el eşya satanlarda kullanılır. Erdoğan İkinci El Eşya olarak Kayseri/Talas ilçemizde sizlere ikinci el eşya hizmeti sunuyoruz.

İkinci El Eşya Ve Spotun Farkı Nedir?

İkinci el eşya ve spot’un farkı, spotçuda ürünleri ambalajında bulabilirken ikinci el eşya satıcısında ambalaj yoktur. Spotçu garanti vermez. Örneğin bir buzdolabı kutusundan çıkartılıp 3-4 hafta kullanılmışsa bu 2. el eşya grubuna girer. Eğer paketinden çıkartılmayıp faturası var ise bu buzdolabı spot eşya kategorisine girer.

İkinci El Eşya Öğrenci Dostudur

İkinci el eşya öğrencilerin kadim dostudur. Çünkü normal bir aile oturma odasının fiyatının yarısı veya yarısından bile daha az fiyata oturma grubu alınabilir. Erdoğan İkinci El Eşya olarak Kayseri/Talas ilçemizde biz de öğrenci dostu fiyat politikasını izlemekteyiz. Öğrencilerimize her türlü fiyat ve hizmet kolaylığı sağlamayı hedefliyoruz.

İkinci El Eşya Doğayı Ve Çevreyi Korur

İlk bakışta ikinci el eşya kullanımının çevreye nasıl bir fayda sağlayacağı kafa karıştırıcıdır. Bu süreç içinde sadece zamanı tüketilmez aynı zamanda birçok malzeme de tüketilir. Bu süreç içinde egzoz emisyonu gerçekleşir, ayrıca çevreye zararlı olabilecek kimyasallar kullanılır. Oysa ikinci el eşya kullanmak sürdürülebilirlik açısından çok iyi bir alternatiftir.

Erdoğan İkinci El Eşya Kayseri
Talas İkinci El Televizyon
Talas ikinci el mobilya
talas ikinci el koltuk takımı

Öğrenci ve memur nüfusunun yoğun olduğu Talas bölgesinde ikinci el eşya alım ve satım hizmeti için firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.